Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка 1pc D18L25 за CNC Моторни Спирален Вратило Спојка Зрак Цевки Поврзете Енкодер (Внатрешен Дијаметар : 5 х 8мм)

Основни Видиме Случаи CNC Делови Спојка 1pc D18L25 за CNC Моторни Спирален Вратило Спојка Зрак Цевки Поврзете

DEN 499.20

Достапност

Должина 25мм / 0.98".Дијаметар 18mm / 0.71".Материјал:Алуминиум.Боја Сребрена На Ѕвонење.Тежина 14g.Вратило за Користење 3мм да 3mm4mm да 4mm4mm да 5mm4mm да 6mm4mm да 8mm5mm да 5mm5mm да 6mm5mm 6.35mm5mm да 8mm6mm да 6mm6mm 6.35mm6mm да 7mm6mm да 8mm6.35mm 6.35mm7mm да 7mm7mm да 8mm8mm 6.35mm8mm да 8mm8mm да 10mm10mm да 10mm Package Содржина 1 x Зрак Спојка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа