2 Ниво Мрзливи Сузан Кабинет Организатор, Не-Пропадна Плочата, Цвет Дизајн 10 Инчен Ротирачки Зачин Багажник за на Маса, Countertop, Провизии, Бања

2 Ниво Мрзливи Сузан Кабинет Организатор, Не-Пропадна Плочата, Цвет Дизајн 10 Инчен Ротирачки Зачин Багажник

DEN 239.76

Достапност

ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ Направен на здрав ABS пластика.Три товарот колони се направи ротирање рек постабилна.Не е лесно да се скрши.Цвет форма дизајн го прави животот поинтересен и симпатична. 2- " ТИЕР - Ова Мрзливи Сузан плочата организатор доаѓа со две нивоа за да ви помогне да го зголеми вашиот ограничен простор.На овој начин ќе добиете за да се спаси вашиот простор и чување на повеќе во истите мал простор.Можете да ги зачувувате помали предмети во долниот простор и поголема шишиња во горниот оддел.ЛЕСЕН ПРИСТАП - Мазна планирам Мрзливи Сузан ротира.Вие само може да го дофати она што ви треба, надвор од неа.Без работ блокирање на гледање, така што мрзливи сузан е одлична за брз пристап до сите ставки.НЕ-ПРОПАДНА на ПОВРШИНА - две-ниво Мрзливи Сузан плочата има не-пропадна на површина да се осигура дека вашите објекти да не падне или се лизга.Ова не-пропадна на површина се попрскува врз платформата за издржливост и е многу лесно да се стави заедно и одржување.МУЛТИ-ЦЕЛ - Ова мрзливи Сузан плочата осигурува дека ќе може ефикасно да ги чува сите зачини и разни други мали кујнски предмети.Дури и ова Можете да го користите во вашата кујна, провизии, фрижидер, па дури и бања кабинети.Ова го прави лесно да се користи во сите области на вашиот дом.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа