XT-XINTE PCIe 1 до 4 PCI-Експрес 16X Слотови Столб Картичка со Мини-ITX за Надворешни 4 PCI-e Слот Адаптер PCIe Порта Мултипликатор Картичка

XT-XINTE PCIe 1 до 4 PCI-Експрес 16X Слотови Столб Картичка со Мини-ITX за Надворешни 4 PCI-e Слот Адаптер

DEN 647.76

Достапност

Бренд : XT-XINTE.Автобус Порт : PCI-E. Оваа екстензија е применлива на плоча PCI - E 1 X слот, ве Молиме приклучете го кабелот за напојување за флопи.Кога приклучокот PCI - E продолжување компјутер мора да бидат скршени жици plug повторно.Производ перформанси : погоден за PCI-Express картичка матичната плоча, plug and play.Поддржани Оперативни Системи : Linux / XP / Windows 7/8 / 8.1 / 10. Ова е PCIe 1 до 4 PCI-Експрес Мултипликатор Картичка Чешел, вклучуваат 1* PCIe 1 до 4 PCI-Експрес 16 X Слотови Столб Картичка и Мини-ITX за Надворешни 4 PCI-e Отворот за Полнење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа