200g Керамика Мозаик Плочки Случаен Боја Мешани Круг Керамика Плочки за Рефус Занает DIY Плочи Flowerpots Вазни Чаши Мозаик Правење на Резерви 20mm

200g Керамика Мозаик Плочки Случаен Боја Мешани Круг Керамика Плочки за Рефус Занает DIY Плочи Flowerpots Вазни

DEN 263.76

Достапност

Се создаде убава модели кои не се ограничени само со имагинацијата со деца или пријатели.Нашите производи може да ги задоволи своите основни потреби.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете мала разлика на големината.голема raindrops и голем круг се обично бои, кои секој избира, сметководство за околу 60%;.Поле на Примена : Овие шарени керамички мозаик плочки се користи за занаети, керамички coasters, дома декорација цвет садови и градина декорација повлекува камења, DIY различни табела светилки, вазни, рачно изработени чинии, фото рамки, итн.Ова е нашата посветеност на квалитетот на стакло мозаик листови.Кутијата може да се користи.Незадоволни со 100% наплата : Кога ја користите мозаик плочки, ако има квалитет проблем, ве молиме испратете ни e-mail,ако ние не сме задоволни со нашите производи, ние гарантираме 100% наплата за вас.Повеќето луѓе исто така да изберете сини и бели порцелански серија поради својата исклучителна модели.Започнете со креирање на вашиот ремек-дело сега!.Постојат многу производи кои се потребни за мозаик во продавница, која ви овозможува лесно да се заврши еден проект.Таму може да имаат мала боја разлики поради различни прикази.Шарени Керамичка Плочка Стилови : Овие плочки имаат голем број на светли бои, се меша со повеќе од 10 бои, убава и практична, врвот на површината е многу стаклен, рабовите се полира, и тоа е лесно да се користи.Организираме овие обоени стакло во убави модели.Различни модели и бои се убави и динамичен.Тука може да изберете од 4 стилови и повеќе од 10 бои, вклучувајќи 4 форми (круг, дијамант, капка, овална).Големината на Големите Raindrop Мозаик Плочки : 20mm; мозаик плочки се пакуваат во пластична кутија, која е повеќе здрав и безбеден за време на транспортот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа