t9 Ротира 360 Степени Професионални Микрофибер Спреј Четка за Полнење со 3 Обновливи Перат Душеци, Простор Алуминиум Цевка, Погоден за Семејството, Хотел, Мика Боја

t9 Ротира 360 Степени Професионални Микрофибер Спреј Четка за Полнење со 3 Обновливи Перат Душеци, Простор

DEN 1596.00

Достапност

Ние направивме четка за чистење на светот.Тоа е брзо се сушат со спреј четка за да се спречи прекумерна влага на подот и мувла. ★ЗАМЕНА ВЛОШКИ★ Обновливи микрофибер душеци кои се меки, абсорбента, трајни и еднократно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа