'Рѓа Смена Тркала, 5Pcs 100mm Поли Лента Тркала Диск Боја Рѓа Отстранување Алатка за Ангел Брусилки

'Рѓа Смена Тркала, 5Pcs 100mm Поли Лента Тркала Диск Боја Рѓа Отстранување Алатка за Ангел Брусилки

DEN 575.76

Достапност

Направени од високо квалитетен материјал, абразивни има добра отпорност на абење и долготрајност.Одлични перформанси во брусење и полирање ефект.Без оштетување на површината на објектот.Се вклопат за повеќето од 100mm ангел брусилки.Широко се користи за брусење и полирање на површината на челик, алуминиум, бакар, пластика, влакна производи, дрво, камен, бетон, итн.Карактеристики : Материјал : полиуретан обложени, најлон кабелот Боја : виолетова + злато Количина : 5pcs Грануларност : 60# Максимална Ротациона Брзина : 10000rpm Надворешниот Дијаметар : 100mm/3.94 во Внатрешен Дијаметар : 16mm/0.63 во Дебелина : 12mm/0.47 во Тежина : Околу. 369g Пакет Листата : 5 x Поли Лента Тркала Забелешка : 1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светлосен ефект, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 2. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа