Teeny Прсти Деца' Чаби Оксфорд

Teeny Прсти Деца' Чаби Оксфорд

DEN 239.76

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Faux Кожа за ѓон.Faux Кожени Горни со Laces.Faux Кожени Горни со Laces.Лесни и Флексибилни.Пропадна-Отпорни Outsole.Овој паметен малку оксфорд е голем гардероба главен за вашиот малку еден.Тоа карактеристики burnished faux кожени горни со laces, контрастот крои, мека ткаенина поставата и лесен, флексибилни, пропадна-отпорни outsole, совршен за преземање на оние првите чекори!Вештачки материјали.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа