6 Парчиња Метал Молив Sharpeners, Единечни и Двојни Дупка Молив Sharpeners Прирачник Уметност Sharpeners за Обоени Моливи, Алуминиум Легура Рачни Молив Острилка за на Училиште, Ка?

6 Парчиња Метал Молив Sharpeners, Единечни и Двојни Дупка Молив Sharpeners Прирачник Уметност Sharpeners за

DEN 155.76

Достапност

Она што ќе добиете : ќе добиете 3 парчиња од 2 дупка молив sharpeners и 3 парчиња на една дупка молив sharpeners, доволни количини и 2 стилови за да ги задоволат вашите секојдневна употреба и замената потреби, и можете да ги споделите со членовите на вашето семејство или пријатели.Овие молив sharpeners за обоени моливи се лесен и компактен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа