Tiamu Столар Молив Сет за Градба, Изградена-во Молив Острилка, за Столарски Машини Архитект

Tiamu Столар Молив Сет за Градба, Изградена-во Молив Острилка, за Столарски Машини Архитект

DEN 431.76

Достапност

Вграден-во молив острилка за прецизно означување : молив острилка се зезнав во врвот на механички цртање молив, никој не ќе бидат изгубени, механички молив секогаш ќе биде наострен, точност.Разни површината ознаки се : солидна машини за моливи може да бидат подготвени на метал, пластика, стакло, дрво, хартија, итн.; цртеж моливи се издржливи, можат да се отстранат металните, и се посилни од тешко во секое време и насекаде; жолта може да биде обоен во темно површини кои не се во сиво се чувствувате.Механички молив : На дрво молив нема да се лизга надвор од прст, и повтори знаци ќе ја намали болката; пенкало клип дизајн, лесно може да се залепи за џеб, лесен за употреба, не е лесно да се изгуби, висока ефикасност, погоден за изградба и тула слоеви.Длабоко дупка машина за правење : Длабоко-дупка дрво молив, 45 mm долга, достигнува областа дека други машини за знаци не може да се постигне, и е погоден за означување преку дупки или други тесни места.Може да се полни за континуирана употреба : кој може да ги задоволи вашите долгорочни машини за етикетирање потреби.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа