FT CRVX 1.5x12x144 GN Мажи

FT CRVX 1.5x12x144 GN Мажи

DEN 6616.32

Достапност

Менискус врвот со gritted nosing обезбедува супериорни лизга отпор.Понуда на највисоко ниво на отпорност на корозија и трајност на сите видови на fiberglass скалило гази.Лесни; лесно да се направи и да ја инсталирате.Бара многу малку одржување текот на времето.Isophthalic Полиестер смола систем.Fibertred fiberglass засилен пластика (FRP) моделирани скалило гази со Corvex isophthalic полиестер смола систем нуди највисоко ниво на отпорност на корозија и издржливост и можат да го издржат апликации каде конвенционалните метални и дрвени скали гази нормално ќе се влошува.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа