T2515-6 АКО 2 x 6 генералниот ДИРЕКТОРАТ за Qtz

T2515-6 АКО 2 x 6 генералниот ДИРЕКТОРАТ за Qtz

DEN 6286.32

Достапност

Ги исполнува АДА барања и идеален за пешачки сообраќај.Супериорен лизга отпорност, отпорност на корозија и отпорност кога во споредба со традиционалните материјали.Бара многу малку одржување текот на времето.Isophthalic Полиестер смола систем со ниски пламен се шири оценка.За апликации каде подолго поддршка опфаќа се потребни.Fiberglass засилен пластика (FRP) Безбедно-Т Век пешачки серија pultruded хелиум со 25% отворен простор овозможува екстремни еднонасочно сила, е АДА согласност, и е произведен од пожар-retardant isophthalic полиестер (ISOFR) смола систем.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

FT CRVX 1.5x12x144 GN Мажи
  • Новак

FT CRVX 1.5x12x144 GN Мажи

DEN 6616.32

Менискус врвот со gritted nosing обезбедува супериорни лизга отпор.Понуда на највисоко ниво на отпорност на к�