Моќ Ленти Може да се смести во Мулти-Функција Приклучок за USB Приклучок Мулти-Дупка Моќ Штекер Одбор со Кабел Моќ Лента

Моќ Ленти Може да се смести во Мулти-Функција Приклучок за USB Приклучок Мулти-Дупка Моќ Штекер Одбор со Кабел

DEN 959.76

Достапност

Продолжување кабелот има пренапонска заштита/заштита од преоптоварување/краток спој заштита/молња заштита. Моќта одбор surge protector има switch контрола, што може да погодно за контрола и исклучување.❥ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Доколку имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го пронајдете најдоброто решение за вас.Ние имаме професионална услуга за клиентите тим да ги реши вашите проблеми, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа, и вашето задоволство е наш врвен приоритет! . Интегрирано коло прекинато вклучите моќ одбор, изградена-во напон уреди со покажувач на интелигентни коло детектор, автоматски патувања кога на власт е преоптоварен, заштита на вашата опрема и вашиот дом.Долго моќ одбор дизајн може да се зачува простор и да се направи вашето биро уредната.AC штекер и полнење преку USB порта автоматски ќе ги детектира вашиот уред и да се обезбеди најбрз полнење брзина, која е многу погодна за полнење повеќе уреди заедно, без блокирање на секој other2.Surge protector има долга продолжување мозок, кој е лесен за користење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа