SUDOKEJI 3000-Вати Напон Конвертор Трансформатор Тешки Чекор Нагоре/Надолу AC 110V/120V/220V/240V Моќ Конвертор Коло Прекинувач за Заштита на Преносни Трансформатори Странство & ?

SUDOKEJI 3000-Вати Напон Конвертор Трансформатор Тешки Чекор Нагоре/Надолу AC 110V/120V/220V/240V Моќ Конвертор

DEN 3119.76

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Мулти-функција напон конвертор : Овој напон конвертор се користи за промена на напон, конвертирате напон од 110 volts да 220 volts, и исто така, може да се конвертира напон од 220 volts 110 volts.Силна прилагодливост : 4 универзални приклучоци, компатибилен со приклучоци од целиот свет, хард-жичен тешки-должност изолирани кабелот за напојување, Американски основани 3-пински приклучок, CE сертификација.Заштита Функција : прекуструјна заштита, заштита од преоптоварување, прегреат заштита од краток спој заштита, изградена-во заземјување заштита.Со користење на 100% чист бакар, на спроводливост е повисоко од другите 50% искористеност трансформатори, употребата стапка од 80%-90%.Лесно да се носат.Тоа одговара на големината многу добро и заштедува простор.Во случај на напојување дозволува, може да се користи на повеќе уреди истовремено.Со 3 години гаранција, ако нашите производи се имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

1Pcs Нови KD621215 Моќ Модул
  • Новак

1Pcs Нови KD621215 Моќ Модул

DEN 1308.00

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне