HUNSN 12.1 Инчен LED Индустриски 2MM Вградени Панел КОМПЈУТЕР, TW 5 Wire Resistive Touch Screen, Intel J1800, Windows 7/10 / Linux Ubuntu, PW11, VGA/3USB2.0/USB3.0/LAN/3COM/FANLESS, (4G RAM/64G SSD)

HUNSN 12.1 Инчен LED Индустриски 2MM Вградени Панел КОМПЈУТЕР, TW 5 Wire Resistive Touch Screen, Intel J1800,

DEN 727.20

Достапност

0+ DC+ Аудио во&out Експанзија : Факултативен LPT, Стандардно N/A Систем за Ладење : Fanless bios-от : Поддршка Diskless Почеток, Будење на Lan, Повик за Подигање (Моќта На Подигање), Мониторите и Други Функции Мрежа : Realtek 8111 E Аудио : ALC662 Физичка Димензија : 309.5*54(мм) Тежина : 4 KG / 4.Компактен, целосно функционална, сите моќ и функционалноста на десктоп компјутер во сите во еден дизајн, powered by intel celeron j1800 процесор, идеален за индустриските и комерцијалните апликации.одговараат за повеќе апликација, индустрии, автомобил поправка продавници, security, factory, бизнис, fanancial и проекти.1 Инчен LED Екран 2 MM Ултра Тенок Вградени Panel 2.Број на модел : HUNSN PW11 Панел Спецификација : 1.1 инчен led индустриски одделение 2mm ултра тенок екран на допир панел компјутер.поддршка автоматски моќ по електричната енергија, големина на 309.5 mm (Должина*Ширина) Дисплеј Параметри : Резолуција : 1024*768 Осветленост на Дисплејот : 300cd/m(2) на Контраст : 700 Време на Одговор : 12ms Трајност (број на допира) : > 1 милиони пати Инсталација Метод : Стандардните VESA завртка дупка (75*75 или 100*100mm) за флексибилни инсталација Вградени (се Препорачува)/Wall-монтирани/Desktop/Cantilevered/Други Инсталација Методи Пакет Информации : Пакет Големина : 37 CM(L)*31 CM(W)*13.5 Инчен HDD I/O : 3*RS232+ VGA+ LAN+ 3*USB2.HUNSN PW11 дизајниран со 3*rs232+ vga+ lan+ 3*usb2. 8 G RAM Меморија : 1* m SATA SSD+ 1* 2.5 килограми, 12v4a напојување, со кабелот за напојување, сите користиме голем бренд меморија и ssd/hdd со обезбедување на квалитетот, многу моќен fanless сите во еден панел на допир компјутер.5 CM(H) Пакет Тежина : 5 KGS Температурата на работа : 0 ~ 50°C со SSD,0 ~ 40°C со HDD Температура на Чување : -20 ℃ ~ 60 ℃ Оперативни Влажност : 10% ~ 95% @ 40 ℃ без кондензација Напојување : DC100-240 V AC/50-60 Hz, 12 V4 A Пакување Листа : HUNSN PW11 Панел PC+ Напојување+ Кабелот за Напојување+ Допир Пенкало+ Вградени Тока за Полнење+ Гаранциона Картичка Систем за Поддршка : Windows 7/10,Linux Ubuntu итн Систем Стандардна Опција : Windows 10 про во англиски ВНИМАНИЕ : За други опции, Linux или на друг оперативен СИСТЕМ, систем јазик, не ја напушти HUNSN порака на ред, ви благодарам.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа