2022 HP TG01 Павилјон Игри Десктоп Intel 6-Core i5-10400F 32GB RAM меморија 1TB PCIe SSD 1TB HDD NVIDIA RTX 3060 12GB GDDR6 HDMI ДП DVI-D USB-C WiFi АС БТ RJ-45 DVD на Windows 10 Про w/ПОВТОРНО USB Диск

2022 HP TG01 Павилјон Игри Десктоп Intel 6-Core i5-10400F 32GB RAM меморија 1TB PCIe SSD 1TB HDD NVIDIA RTX

DEN 3215.76

Достапност

【Конективност】Realtek Wi-Fi 5 (2x2) и Bluetooth 5 Комбо, 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN.Бесплатни Рок e Digital USB3.0 Флеш Диск е бонус со купување.Серија : HP Павилјон Мини Кула Игри Desktop Processor : 10 Генерација Intel Core i5-10400 F (2.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа