WEIDIAN Мини компјутер со Windows 11 Про Мал компјутер core i9 11900(до 5.2 GHz) 32G DDR4 RAM меморија 256G SSD,ДП,HDMI,WiFi 6,BT,Gigabit Ethernet,Поддршка 4K UHD pc Игри

WEIDIAN Мини компјутер со Windows 11 Про Мал компјутер core i9 11900(до 5.2 GHz) 32G DDR4 RAM меморија 256G

DEN 1132.80

Достапност

【Брз Процесор што може да се широко се користат во различни места, може да се земе тоа за статистика, на патување, на шопинг, игри;.Тоа нема да потрае тони биро простор и можете едноставно само се лизга во вашиот џеб и патување со него цело време.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа