WEIDIAN Десктоп Компјутер,core i5 11400(до 4.4 GHz) 8G DDR4 RAM меморија 1TB SSD,Windows 11 Pro Мини компјутер,ДП,HDMI,WiFi 6,BT,Gigabit Ethernet,Игри на компјутер Поддршка 4K UHD

WEIDIAN Десктоп Компјутер,core i5 11400(до 4.4 GHz) 8G DDR4 RAM меморија 1TB SSD,Windows 11 Pro Мини компјутер,ДП,HDMI,WiFi

DEN 1209.60

Достапност

【Брз Процесор што може да се широко се користат во различни места, може да се земе тоа за статистика, на патување, на шопинг, игри;.Тоа нема да потрае тони биро простор и можете едноставно само се лизга во вашиот џеб и патување со него цело време.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа