Назад Благотворно Бања Сол 32 Унци Epsom Сол со Природни Бергамот, Лаванда, Еукалиптус и Peppermint Етерични Масла, Плус Витамин Ц во BPA Free Торбичка со Лесно Прес-Кодот за Печ

Назад Благотворно Бања Сол 32 Унци Epsom Сол со Природни Бергамот, Лаванда, Еукалиптус и Peppermint Етерични

DEN 1024.80

Достапност

Назад Благотворно Бања : Направен Со Најдобрите Состојки, Чиста Epsom Сол & Чисти Етерични Масла, Без Спојници И Без Адитиви & Нема Штетни Состојки.USP Одделение Epsom Сол : Сите Природни Фини Зрна USP Epsom Сол, се Раствора Побрзо Во Вашата Бања Да им Помогне на Смири & Ублажување Природно.Четири 100% Чиста Етерични Масла : Еукалиптус, Бергамот, Лаванда, & Пеперминт Есенцијални Масла — На Сите Терапевтски Чиста Есенцијални Масла За Максимална Ароматерапијата Бенефиции.Витамин Ц Кристали : Исто Така, Вклучува Чист Витамин Ц Кристали, Кои Природно Се Неутрализира Нечистотии Во Вашиот Bathwater.BPA-Free Пакување : рачно изработени Во Сан Диего, Калифорнија Од Сите Природни Состојки Етнички Извори Од Нивните Директни Корени во Светот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа