Модерна Уметност Табела Тркач со 4 Placemats,Тиркизна и Сива Апстракт Водоотпорен Burlap Теал Табела Тркач Placemats Сет за Трпезариска Маса Отпорни на Топлина Сет

Модерна Уметност Табела Тркач со 4 Placemats,Тиркизна и Сива Апстракт Водоотпорен Burlap Теал Табела Тркач

DEN 719.76

Достапност

Материјал : Водоотпорен Burlap Табела Тркачи и Placemats,Еко-Пријателски кујна додатоци, многу издржливи и не бледнее.Пакет : Placemats Големина : 18"X12"(45cm X30cm) Сет од 4 и 1 парче Табела Тркач Големина : 70.8"X13"(180x33cm).Сите placemats се намали со рака и можеби еден или два инчи грешка.Оваа нема да влијае на секојдневна употреба.Карактеристики : Мие,не исчезнува,не-дамка,Не mildew,Ги Чисти,wearproof,суши многу брзо.Живописни бои & јасна слика.Со состојбата на техниката, дигитално печатење технологија,долготрајни дизајн.Заштита на Табелата од гребнатини и дамки, течноста може да оди преку placemats, чисти кога ќе заврши.Лесно Нега : Машина за миење со ладна вода, на нежен циклус & собори сува ниска.Не кајгана нив или да ги извршувате преку жешка фен.Ако постои дамки stuch во placemat, користете сапуница вода за чистење.Широко Користење : совршен за семејство вечера, роденден, свадба, fiesta, graduations, празнувања, денот на благодарноста, божиќ, ноќта на Вештерките, базен партија и племенски партија,Стилски placemats ќе биде добра декорација и живот quatity на вашиот дом,јадење сала, кујна,хотел и бизнис канцеларија.Тоа е еден вид на многу економски домаќинство украс,Совршено дополнување на вашиот вечера маса, добар квалитет Табела Тркач и placemats сет со исклучителен дизајн и многу елегантен изглед, да додадете повеќе забава за вашата кујна маса.Водоотпорен Лен Ткаени Placemats и Лен Табела Тркач Лесно да се Чисти Топлина Отпорни на Дамки Отпорни Не се Лизга Табела Тркач и Placemats сет од 4 за Трпезариска Маса Затворен Отворено.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа