LAFEGEN Бебе Девојки Марија Јане Станови со Bownot Не се Лизга Мека Единствена СТП Кожа Новородено Бебе Дете Прво Вокер Cirb Облечи Чевли

LAFEGEN Бебе Девојки Марија Јане Станови со Bownot Не се Лизга Мека Единствена СТП Кожа Новородено Бебе Дете

DEN 263.76

Достапност

Полиуретански ѓон.SAFE МАТЕРИЈАЛ - Нашето бебе девојка чевлите се супер меки & мала тежина, и Не се Лизга bottoms им овозможи на вашето бебе да се движи безбедно.ЛЕСНО се НОСАТ & ОСТАНЕ НА - Кука и јамка затворање за лесно и исклучување.Најдобро од сите, тие не се лизга надвор нозете!Тоа е многу удобен за бебето 1 чекори.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА БЕБЕТО - Одговара за било прилики.Цвет Девојка Чевли/ Роденден/ Бебе Туш Подарок/ Божиќ/ Фотографија/ Облечи итн.СТИЛСКИ ДИЗАЈН - "не Можат да чекаат да се види моето бебе носи на овие!" Со голем број на различни бои за да изберете од, не Е сигурно да се биде стил кој одговара на вас и вашето бебе.КУПИ СО ЦЕЛОСНА ДОВЕРБА - Ние се стремиме за 100% Задоволството на Клиентите.Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се грижи за вас. [За Lafegen].Од основањето во 2005 година, Lafegen е посветен на својот бизнис за создавање на комфорно деца обувки.Ние ги прави сите напори за да се обезбеди родителите со НАЈДОБРИТЕ бебе чевли, највисок квалитет, и најдобар чувство за бебиња.Нашата ЦЕЛ е да се обезбеди бебе со голема чувствуваат и шарени детството.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа