Кингстон ValueRam 4GB PC3-10600 CL9 204-Pin SODIMM Лаптоп Меморија KVR1333D3S9/4G

Кингстон ValueRam 4GB PC3-10600 CL9 204-Pin SODIMM Лаптоп Меморија KVR1333D3S9/4G

DEN 654.48

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.Кога ќе цел Кингстон меморија, можете да добиете квалитетни компоненти, инженеринг експертиза, 100-процентно тестирање, слободни 24/7 техничка поддршка, и доживотна гаранција. 4 GB модул на 1333 MHz DDR3 Лаптоп Меморија.Опис на производот Кингстон е лидер во оваа индустрија во PC меморија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Кингстон 64GB Меморија
  • Новак

Кингстон 64GB Меморија

DEN 12553.44

64 GB DDR42933 MHz LRDIMM Quad Ранг Модул.Кингстон Брендиран Производ Сервер Меморија.Ве молиме секогаш да се провер�