EuisdanAA 50Pcs Црвено 15mm x 1.5 mm Силиконска Гума Заптивка О Прстен Запечатување Прстен Отпорни на Топлина(50 piezas rojo 15 mm x 1,5 мм junta де goma де silicona anillo tórico anillo де sellado resistente ал calor

EuisdanAA 50Pcs Црвено 15mm x 1.5 mm Силиконска Гума Заптивка О Прстен Запечатување Прстен Отпорни на Топлина(50

DEN 275.76

Достапност

Боја : Црвена; Тежина : 6g.Пакет Содржина : 50pcs (+/-2%) x Силикони О Прстен; надворешен Дијаметар : 15mm/0.59".Име На Производ : Силикони О Прстен.Материјал : Силикон(Материјал : silicona.Дебелина : 1.5 mm/0.06"(Espesor : 1,5 mm / 0,06".Euisdan AA 50 Pcs Црвено 15mm x 1.5 mm Силиконска Гума Заптивка О Прстен Запечатување Прстен Топлина Resistant Silicone О прстен печат, круг пресек, лесно да се инсталира.Отпор масла, хидраулични течности и вода.Овие O прстени се користи на автомобилски компоненти, машини компоненти, и бања установи, апарати за домаќинство електрични апарати и електронски инструменти и др.Опис на Spanish50 piezas rojo 15 mm x 1,5 мм junta де goma де silicona anillo tórico anillo де sellado resistente ал calor Color rojo; Peso : 6g Contenido del paquete : 50 piezas (+/- 2%) x junta tórica де silicona; Diámetro надворешноста : 15 mm / 0,59"Nombre del producto : junta tórica де silicona Material : silicona Espesor : 1,5 mm / 0,06".


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа