Голем Бебето Playpen, Playpen за Бебиња и мали деца, Екстра Безбедно со Анти-Судир Пена Playpens за Бебиња, Затворен & Отворено Playard за Деца Активност Центар со Портата, Големи А?

Голем Бебето Playpen, Playpen за Бебиња и мали деца, Екстра Безбедно со Анти-Судир Пена Playpens за Бебиња,

DEN 2615.76

Достапност

Удобен и внатре и надвор.Осигурајте се дека мали деца и на бебиња нема да се повреди при паѓање.На дното е водоотпорен материјал и лесно да се перат.Апликацијата област : Погоден за користење во спалната соба, дневна соба или отворено.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ - Со 71 x 59 x 26-инчен големи димензии, иако, инсталацијата е прилично полесно отколку што изгледа.Мали деца и на бебиња ќе биде безбедно во playpen и да се забавувате.Безбедност прилепува на цврсти челични цевки, ние исто така бонус анти-судир пена околу горниот и од страна на челични цевки, што го прави playpen побезбедно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа