Qutanix Бебе Playpen Големи Playard, Затворен & Отворено Деца Активност Центар, Деца Безбедност Гејтс со Дише Мрежа,Здрав Игра Двор за Деца,Децата Огради Packable & Преносни

Qutanix Бебе Playpen Големи Playard, Затворен & Отворено Деца Активност Центар, Деца Безбедност Гејтс со Дише

DEN 2351.76

Достапност

【ЕКСТРА-ГОЛЕМИ ИГРАЛИШТЕ】-Со 59*78*27 инчи на внатрешната површина што оваа playpen обезбедува екстра големи игралиште за вашиот малку да игра внатре, тоа е повеќе безбедно да се задржи вашето бебе има на врвот поместена област е мека и висината на playpen е доволно долго за вашето бебе да стојат и да чекорат да се истражуваат наоколу. 【ЦВРСТАТА СТРУКТУРА ќе бидат подготвени, без оглед на вашиот малку rascal фрла на вашиот пат!.Во Qutanix, ние сме мајки, татковци, тетки, чичковци, пријатели и баби и дедовци премногу.Сите со различни родителството увид и сите обединети, со заеднички верување дека ние може да се направи неверојатна производи (моменти) за вас и за вашите малечки.Ние сме дизајнери, уметници, сонувачи, мислители и забава на одлуки.Ние сме секогаш се стави безбедноста на прво место во сите наши производи.Ние сме биле подобри и се обидува нови работи за неколку децении, секогаш ставајќи здравје и среќа на нашите мали клиенти над сите.На Qutanix Gaint Бебе Playpen е дизајниран со издржливи материјали кои се обезбедува голем игралиште не само за вашето бебе да се игра во рамките но исто така и за вас за да комуницирате со вашето бебе, без да се грижиш собата за ставање на сите babys essentials внатре.Тоа може да се користи како за безбедност на оградата која го држи вашето бебе внатре кога ќе се посетување на другите работа или готвење во кујната.Гигант playpen може да обезбеди многу голем отворен простор, каде што на вашето бебе да ползи и да играте со играчки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа