MroMax 48PCS 1.57 x 0.79(LxW) Правоаголник Само се Држи Анти-Нула ЕВА Мебел Влошки Лепило Влошки Подови Заштитник Црна

MroMax 48PCS 1.57 x 0.79(LxW) Правоаголник Само се Држи Анти-Нула ЕВА Мебел Влошки Лепило Влошки Подови Заштитник

DEN 184.56

Достапност

Answer : ___________________________ Note : 1. 【Пакет Содржина】 48 PCS x Авто-Стап ЕВА Мебел Подлога. Вистински производ можеби малку поинаква од сликата прикажани се должи на осветлување и боја поставката на секој поединец да го следи. 1~2 cm податоци грешка е дозволено. Нашите дрво кат заштитници се вклопи во било кој тип на стол нозе, мебел нозе и друг мебел дома, electricals и други предмети : стол, кревет, столици, троседот, отоманската, регулируема облегалка, маса, вечера и кафе на маса и така натаму.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа