Анти Нула подлога 3PCS 300x210cm Само Лепило Кат Заштитник Против Пролизгување Мат Анти Гума Мебел Нога Влошки DIY на Мебел и Додатоци за Стол Нозе на Тврдо дрво Подови, (Бо?

Анти Нула подлога 3PCS 300x210cm Само Лепило Кат Заштитник Против Пролизгување Мат Анти Гума Мебел Нога Влошки

DEN 599.76

Достапност

Здрав Лепило Поддршка : Премиум тешки-должност мека мебел заштитник влошки дебела со многу леплива самолепливи поддршка за да се обезбеди влошки остане во место.Нема Повеќе Гребење и Бучава : Место на нашата чувствува влошки за мебел на нозете на вашиот мебел, не само за да се минимизира гребење но, исто така, да се минимизира хелиум бучавата што доаѓа со дури ни најмала движења на вашиот омилен мебел.Се ре-организира и да се движат вашиот мебел лесно со ова се чувствува влошки.Екстра се чувствува стол нога кат заштитници лесно може да се чуваат во корисна за чување.Таа работи како магија глајд модели, па лесно можете да пренесувате и да им помогнам на вашиот мебел без било кат нула и да се намали.Лесен за Употреба, Погоден за Секоја Мебел : Сите вие направите е да се чисти, кора, и се држи на стол чувствува влошки.Ве молиме да се разбере.Ние укажуваат на тоа дека на мебел е укината наместо да се лизна на подот со цел да се спречи мебел влошки од кои доаѓаат надвор.Мебел и подни површини треба да бидат исчистени од било нечистотија, остатоци, или песок за да се обезбеди силна врска.Големина : 210x300mm Material : ЕВА+Felt Function : Анти-лизга спречување на гребнатини.И дека никогаш не треба да се слушне дека досадни стружење бучава повторно.Можете да го прилагодите големина со сечење на мебел влошки во било која форма која одговара на вашиот мебел.СТОП за ГРЕБЕЊЕ ВАШИОТ ПОДОВИ - Место нашата чувствува мебел влошки за нозете на вашиот мебел за да се избегне гребење или scuffing вашите прекрасни дрвени, ламинатни или tiled подови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа