GiGi Не се Судрат Кожата-Мазнење Тематски Решение, Помага во Спречување на Жилет Гори Коса, Испакнатините, и Ingrown Коса По Шанса или Бричење, ја Смирува и ја Смирува Кож?

GiGi Не се Судрат Кожата-Мазнење Тематски Решение, Помага во Спречување на Жилет Гори Коса, Испакнатините,

DEN 294.00

Достапност

Кожата-Exfoliating : Формулиран со Салицилна Киселина која нежно unclogs порите и exfoliates кожата за да се постигне неспокојот, посјајна, и судрат-слободен кожата после депилација.Преносни и Лесен за Употреба : Запечатени во една патување-friendly шише; течење-доказ и совршен како корисна тонер за патувања или било каде што ќе ви треба на кожата помирни после бричење или шанса; лесно-зафат за поедноставно и полесно користење.Доверлив Бренд : Производител на професионални одделение шанса производи со лесен-за-следење инструкции совршен за почетници и во домашни третмани; создадена од страна на лидерот во отстранување на влакна индустрија за над 40 години; 100% суровост-слободни и никогаш не се тестираат врз животни.Пред и после Отстранување на Влакна од Суштинско значење : Работи пред и после шанса третман; смирува ново исечените кожата и го елиминира испакнатини; го спречува нервозни ingrown влакната од земјите во развој; тематски решение за добивање на мазна и јасна кожата; работи за мажите и жените.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа