Харбор Залив од страна на DXL Големи и Високи Голф Јакна

Харбор Залив од страна на DXL Големи и Високи Голф Јакна

DEN 2040.00

Достапност

Исто така големини за мажи на пократката страна на кои им треба екстра дека малку околу половината.DXL машка Облека - Нуди ексклузивни големини за големи и високи, кралот-големина, спортско-изградба на мажите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа