Lenergy Јога Мат, Црниот Змеј Пилатес Мат Не се Лизга Про Еко Пријателски TPE Дебели 6mm со Носи Торба Спорт Тренингот Мат за Вежбање Фитнес Салата 72x24in

Lenergy Јога Мат, Црниот Змеј Пилатес Мат Не се Лизга Про Еко Пријателски TPE Дебели 6mm со Носи Торба Спорт

DEN 1031.76

Достапност

Крај на боја може да се разликуваат од екранот на вашиот мобилен телефон или компјутерски монитор поради разликата во агли на снимање.Тежина : 950g Material : TPEPackage вклучува : 1 јога мат, 1 преносни bag Note Actual Големина треба да биде 0.Мека не се лизга текстура.Безбедност за вас и вашите семејства.Помине Сертификатот од страна на професионални лабораторија за стандард CA65 (САД Калифорнија Heavey метал) и да го Достигне (Европ опасни супстанции стандард).5-инчен отстапување се должи на рачно мерење, ве Молиме да се разбере.Можете да inset на рачна ташна и го носат до салата од дома.кога ќе се спореди со традиционалните не-зелена ПВЦ, NBR и ЕВА јога душеци.Професионални Тест лабораторија сертифицирани - Нашите врвни јога мат е направен од TPE материјал и тестиран од страна на професионален сертификат лабораторија, да се придржува кон НАС CA65 на тешки метали стандард и ЕВРОП СТИГНАТ до директивата.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбеди задоволни решение во рок од 24 часа.Оптимален физички својства - 72 инчи долг од 24 инчи ширина и 0.Производ Specification Size : 72 инчи од 24 инчи, 0.Држете го вашето тело, перница, колената, зглобовите целосна заштита.Јога мат е направен од премиум TPE материјал, најдобар текстура за јога мат.TPE материјал нуди најновите технолошки подобрување во однос на традиционалните јога душеци.Двојно страна не се лизга текстура дизајн.Со nontoxic мирис.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.25 инчи дебелина, повеќето оптимална големина за Јога мат.Висок квалитет - Анти-триење и абење отпор, Nontoxic мирис.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа