Pfrewn Мачиња Куфер Дрво Јога Мат Животно Патување Јога Душеци 1/16 Инчен Количка за Лесни Фитнес 2 во 1 Мат Тенка Крпа Не се Лизга Подлога за Вежбање со Носење

Pfrewn Мачиња Куфер Дрво Јога Мат Животно Патување Јога Душеци 1/16 Инчен Количка за Лесни Фитнес 2 во 1 Мат

DEN 1202.40

Достапност

Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Добро, што чекаш?Одберете дизајни кои се поднесе жалба до вас и кликнете на ДОДАЈ во КОШНИЧКАТА сега!.Двоен слој структура, заедно со не се лизга текстура површината обезбедува оптимална контрола без да се жртвува удобност. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Секој Јога Душеци е поддржан од страна на премиум квалитет.Пакетот Вклучува : 1pcs x Патување Јога Душеци 1pcs x Носење Забелешка : Избегнувајте долготрајно изложување на сонце.МАШИНА ПЕРАТ : Направен од висок квалитет на природна гума, Фитнес мат е доволно здрав, анти-солза, и машина перат.Тоа го спречува пот од впива во и предизвикува мирис.КОМПАКТЕН & СВИТЛИВА : На количка за тенка фитнес вежби мат може да се здипли во компактна големина за продавница.4 инчен x 1.2 инчен компактен плоштадот доаѓаат со исклучителна патување торбичката и лесно се вклопува во вашата патна торба или случај.SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површината мат и природна гума на долу мат се ламинат заедно, двете се направени од високо квалитетна econ пријателски здрава и рециклира материјали.Ако сте на сите незадоволни со вашиот производ, ние обезбеди замена или враќање на средствата.На тој начин погоден за многу форми на Јога.6 инчен x 13.ОДЛИЧНА ЛЕПЛИВА АНТИ ЛИЗГА ПОВРШИНА : Велур карактеристики одлична пропадна отпор и влага апсорпција, на површина ја апсорбира потта брзо да се обезбеди безбедност и хигиена, на дното изработени од природна гума, нашиот фитнес мат е анти-солза и лесно да се чисти.8"L x 26"W , нашите лесни фитнес мат со носење лесно може да се огради до 8.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа