AFGF Тренингот Јога Мат, Дебели Вежба патосници со Носење на Рака, Отворен и Затворен Вежба Мат за Жените и Мажите.

AFGF Тренингот Јога Мат, Дебели Вежба патосници со Носење на Рака, Отворен и Затворен Вежба Мат за Жените и

DEN 374.40

Достапност

Исклучителна Адаптибилност : Густа пена подлога прави кат вежбање поудобно, удобно амортизирање на вашиот ' рбет, нозете, колковите, колената и лактите на тврди подови.ТЕШКИ МАТЕРИЈАЛИ : Направени со висока густина пена материјал за поголема издржливост и удобност.Апсорбира вибрации за да се заштити вашата фитнес опрема и подни површини од гребнатини.ПРОСТОР SAVER & ЕРГОНОМСКИ : Лесно здрав и мала тежина функција се додаде на овој мат за лесен Транспорт и чување.НЕ се ЛИЗГА : Висока густина, не се лизга перформанси мат обезбедува ненадмината издржливост и перница.На уникатен дизајн и текстура материјал се создаде одличен баланс на цврстина и стабилност.ПРИГОДЕН ГОЛЕМИНА & ВОДООТПОРЕН : фитнес кат мат е совршен за внатрешна велосипедизам велосипеди и елипсовиден.Мат се исто така Лесни, не се лизга, отпорен на вода, лесен за чистење.Мали 15 Мм Дебел И Издржливи Јога Мат Анти-Пропадна Спорт Фитнес Мат Анти-Пропадна Мат Да се Изгуби Weight Feature : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCLight тежина, мали димензии, лесно да се носат.Водоотпорен и dustproof, чистење на едноставен погодност.Мека, одлична флексибилност, може да ја намали болката на телото во контакт со земјата, се лизга ефекти и одлична цврстина и висока затегнувачка цврстина.Материјал : NBRColour : виолетова,сина,pink Size : 60 x 25 x 1,5 см/23.6 x 9.8 x 0.6 инчен Пакет се Вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР Јога Mat1 X лента.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа