lilili Десктоп Компјутер матична Плоча LGA 1151 Z390 AORUS ПРО WiFi Плоча I9/I7/I5/I3 DDR4 PCI-E 3.0 М. 2 SATA III 64GB Десктоп Z390 Плоча,Одговара за Gigabyte,матична Плоча Игра Плоча

lilili Десктоп Компјутер матична Плоча LGA 1151 Z390 AORUS ПРО WiFi Плоча I9/I7/I5/I3 DDR4 PCI-E 3.0 М. 2 SATA

DEN 12599.76

Достапност

ниска потрошувачка на енергија, ниска топлина, и висока фрекфенција.Мал во големина, лесно да го инсталирате, нема други посебни барања,производот е лесен за употреба и високо компатибилни со повеќе апликации.1 канал chip Network картичка чип : одборот Intel Gigabit network card CPU тип : 9 генерација/осмата генерација на Core i9/i7/i5/i3/Pentium/Celeron CPU грло : LGA 1151 Memory тип : 4×DDR4 DIMMMaximum капацитетот на меморијата : 64 GBMemory опис : Поддршка за dual channel PCI-E стандард : PCI-E 3. 2 интерфејс, 6×SATA III interface Video интерфејс : 1 × HDMI interface Other интерфејси 1×RJ45 мрежен интерфејс, 5×аудио интерфејс, 1×оптички интерфејс.0 PCI-E слот за : 1×PCI-E X16 графика слот, 3×PCI-E X1 слот, 1×PCI-E X4 слот, 1×PCI-E X8 slot Storage интерфејс : М.Дозволувајќи им на матична плоча за да се кандидира на голема брзина и ефикасност.Одговара за Gigabyte Z390 AORUS ПРО WIFI parameter Integrated чип : звучна картичка/network card Main чипсет : Intel Z390 Chipset опис : Помош Intel Z390 chipset Display чип : ПРОЦЕСОРОТ вграден дисплеј чип (бара ПРОЦЕСОРОТ поддршка)Аудио чип : Интегрирана Realtek ALC1220-VB 2/4/5.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа