HP 622357-001 Систем одбор -АТОМ DC N550 UMA XSLOT

HP 622357-001 Систем одбор -АТОМ DC N550 UMA XSLOT

DEN 18144.00

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 622357-001. 622357-001 HEWLETT-PACKARD СИСТЕМ ОДБОР ЗА АТОМ DC N550 UMA XSLOT.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

MSI B450 Tomahawk MAX
  • Новак

MSI B450 Tomahawk MAX

DEN 3551.76

Поддржува до 64 GB Dual Channel DDR4SDRAM.ATX форма фактор.Пристаништа : 2 x USB2.0, 2 x USB3.2 Генералот Тип 1А, 1 x USB3.2 Генералот

Z97-А 90MB0ID0-M0EAY0 Intel Z97 LGA1150
  • Новак

Z97-А 90MB0ID0-M0EAY0 Intel Z97 LGA1150

DEN 5732.64

Intel Z97, 4 x DIMM, Макс 32 GB, SATA 6 Gb / s.ASZ97A Видови mémoire de pris en задолжен : DDR3SDRAM, Mémoire de type fentes : DIMM, Награда en полнење de l