Метален Мебел Casters Тркала,се Движат Вртливата Тркала,Универзална Антички Првенство Тип Castors,Замена на Рициново за Мебел Одговара Кревети Armchairs,Оптоварување 150kg,Бро?

Метален Мебел Casters Тркала,се Движат Вртливата Тркала,Универзална Антички Првенство Тип Castors,Замена на

DEN 683.76

Достапност

Непречено движење и нежен изглед.Топката лежишта се мирна и стабилна. ★Лесно да се инсталира : 4 цврст метал casters.Ве молиме погледнете го вистинските еден.При инсталирањето, поддршка нозете треба да биде блиску до внатрешноста на чашата за правилна поставеност.може да се користат.Брусен мат површина, таписерии изработка, ретро и модерен изглед.Висока цврстина, силно оптоварување, стабилен, лесен за ракување и тивко.22 inches Inner дијаметар на круг првенство : 32 mm/1.◆Густа текстура, висока цврстина, тивко и носат-отпорни, мазна валање, не исчезнува, без бучава кога валање, кога сакате да ја поместите мебелот или опремата, ќе те спаси напор!◆Дизајнот на античкиот casters додава чувство на ретро на мебел.25 inches Round купот на надворешниот должина : 38 mm/1.◆Име на производ : Ретро круг првенство castersmaterial : metal Caster дијаметар : 26.5 inches Total висина : 64 mm / 2. ◆Круг првенство е фиксна и двоен-засилен со завртки за подобрување на капацитет на носивост, која е стабилна и цврста. ★Флексибилни ротација : 360-степен ротација, тркала и ногата чувари ротирате независно едни од други, и може да се помести и управувана слободно.Реновирање на вашиот стар мебел, полн со класични бои и елегантна атмосфера.Задебелена база, дебела и сигурен.★Висок квалитет : мебел casters се направени од метал, оксидира и обоени.Лесно да се движи, тоа е одличен избор за DIY опрема и мебел, додавајќи ретро атмосфера на вашиот дом со мебел, полн со класични бои и елеганција. ★Карактеристики : стариот антички дизајн, изедначена боја.Исклучителна детали и добра стабилност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа