Новороденото Бебе Урина Мат, Менување на Подлога Покрие Менување на Предниот Поклопец Дише и Мека(Голема Ананас)

Новороденото Бебе Урина Мат, Менување на Подлога Покрие Менување на Предниот Поклопец Дише и Мека(Голема Ананас)

DEN 330.96

Достапност

Пвц,Еластична,Полиестер.Направени на квалитетот полиестер со ПВЦ слој, меки, удобни и кожа-пријателски.Високо еластична и тоа одговара на повеќето стандардни промена влошки.Мие и може да се користи постојано, лесно да се чисти и суви.На оваа подлога се покријат обезбедува чиста животна средина при промена на пелена или правење на бебе масажа.Лесно да се инсталира и на дното еластична дизајн држи капакот во место.Детето се менува подлога корица вклопува повеќето менување на влошки, тоа се прави на квалитетот полиестер со ПВЦ слој, дише и мека на бебето е нежна кожа.Мие и colorfast, убаво старечки додатоци правење на вашиот старечки работат повеќе погодно.Имаме неколку типови за вашиот избор.Карактеристики : Направен од квалитетот полиестер со ПВЦ слој, меки, удобни и кожа-пријателски.Мие и може да се користи постојано, лесно да се чисти и суви.Високо еластична и тоа одговара на повеќето стандардни промена влошки.Лесно да се инсталира и на дното еластична дизајн држи капакот во место.На оваа подлога се покријат обезбедува чиста животна средина при промена на пелена или правење на бебе масажа.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Polyester Color : Прикажува како Picture Optional Тип : #1, #2, #3, #4, #5 Size : прибл. 82*41cm/32.28*16.14 и делови in Weight : прибл. 114g~142g/4.02 оз~5.01 oz Package Листа : 1 * Менување на Подлога Cover Note : 1. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.2. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа