Табличка Покрие Жолта Насмевка Лице Печатени Авто Камион Автомобил Пред Ознака Персоналните Метал Табличка Рамка Покрие 6x12

Табличка Покрие Жолта Насмевка Лице Печатени Авто Камион Автомобил Пред Ознака Персоналните Метал Табличка

DEN 431.76

Достапност

Метал автомобил табличка.Стилски декорација за вашиот автомобил.Направени од алуминиум за издржливост и сила.Функција : 6" x 12" и услуги пре-дупчиња монтажа дупки.Живописни бои нема да исчезнат.Услуги на клиентите : ве молиме слободно контактирајте со нас ако има било каков проблем.Ќе бидат Ваш сопствен автомобил табличка.Стилски подарок избор fpr пријатели, семејство и некој што го сакаш.Пренесете ја вашата омилена слика или текст и да се направи уникатен автомобил табличка.Добредојдовте на сопствени еден за некој ви се допаѓа или лекување на себе си.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа