СЕ ОБИЧНА Бамбус Исцелување Маска за Поставување на 10 Обраснат на лице маски - Лицето Маска Листови корејски Хидратантен & Смирувачки Лице Маски Најдобри корејски ?

СЕ ОБИЧНА Бамбус Исцелување Маска за Поставување на 10 Обраснат на лице маски - Лицето Маска Листови корејски

DEN 1142.40

Достапност

Отсуство на 10~20 минути. ✔️ МУЛТИ-МОЛЕКУЛАРНА ХИЈАЛУРОНСКА КОМПЛЕКС : Нашиот моќен поттик интензивно хидрира, се обезбедува заштита, и ја зголемува производството на колаген, заедно со намалување на видливи знаци на стареење, за мазна и со младешки изглед тен.Очисти и нежно ја измазни вашето лице со toner Place на лист маска на лицето и да се прилагоди за да одговара удобно околу очите и mouth Leave на 10~20 minutes Remove маска и нежно туп останатите суштина се додека целосно absorbed Use останатите суштината на вратот и телото колку што е потребно.Очисти и нежно ја измазни вашето лице со тонер. ✔️ BAMBUSA VULGARIS ВОДА : Преполна со соединенија кои работат да се лекува, зајакнување и обновување на кожата еластичност од штетните УВ зраци, оксидативен стрес, и влажност на косата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Тајната Злато 24K Маска
  • Новак

Тајната Злато 24K Маска

DEN 3360.00

КЛИЕНТ ОМИЛЕН! Уживајте во вашиот нов сјај по само една употреба!Овој луксузен, молњи и затегнување мас�