Малку Еднорог – Тропска Лист Менување на Подлога Покрие | Памук Муслин | Супер Меки и Лесно Чистење | 16 x 32 | Машина Перат

Малку Еднорог – Тропска Лист Менување на Подлога Покрие | Памук Муслин | Супер Меки и Лесно Чистење |

DEN 480.00

Достапност

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Прво, премиум еластична го опкружува капак и рабови за сит се вклопуваат.Малку Еднорог е менување на подлога опфаќа машина се перат, и природен материјал ќе расте помек по секоја вртат во миење.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Анимираниот печатење е совршен за двете момчиња и девојчиња.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Со цел да се вклопи со стандардна големина се менува подлога, stitched со дупки да се приспособат на менување на подлога безбедносни ремени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа