Искрен Убавина Премиер + Совршена Маска со Superfruits & Шеј Путер | EWG Заверена + Дерматолог Тестирани & Вегетаријанска + произведени без Суровост | 2 fl. оз.

Искрен Убавина Премиер + Совршена Маска со Superfruits & Шеј Путер | EWG Заверена + Дерматолог Тестирани &

DEN 479.76

Достапност

Нов изглед, истата голема формула; пакување може да варираат.Антиоксиданс-богат, кожата-обновување маска.Мазна, цврста, и првично.EWG Заверена + Дерматолог за да се Тестираат.Вегетаријанската + произведени без Суровост. 100% дрвото-слободен хартија, картон.НАПРАВЕНИ СО : Superfruits + Витамин Д + Шеј Путер.НАПРАВЕНИ БЕЗ : Parabens, Phthalates, Штипки, Сулфати, Синтетички Мириси.Овој антиоксиданс-богат, хидратантна маска е утро пијалак вашиот тен craves.Black Currant Екстракт + Ледено Вино помага на кожата се појавуваат поцврста и повеќе еластична (yas), додека Витаминот E + Superfruits го негуваат и го надополнува досадна, уморни и кожата.ГЛАСАЧКО место.Ние како да го примени и да имаме кафе додека го врши својата работа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Тајната Злато 24K Маска
  • Новак

Тајната Злато 24K Маска

DEN 3360.00

КЛИЕНТ ОМИЛЕН! Уживајте во вашиот нов сјај по само една употреба!Овој луксузен, молњи и затегнување мас