Dansko Жените Kane се Лизга На Мазга - Лесни и Перница Удобност со Отстранлив ЕВА Footbed и Лак Поддршка

Dansko Жените Kane се Лизга На Мазга - Лесни и Перница Удобност со Отстранлив ЕВА Footbed и Лак Поддршка

DEN 1861.20

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Произведено во САД или Увезуваат.Етилен Винил Ацетат единствена.Јас сум Зелена Certifed, јаглерод негативни био врз основа ЕВА дека е мала тежина и издржливи.Лесно чистење горен дел; горен дел перфориран за вентилација.Отстранлив, ЕВА footbed; јас сум Зелена јаглерод негативни био врз основа ЕВА кој е лесен и cushioned за шок апсорпција.Dansko Природен Лак технологија за дополнителна поддршка.Дрво жито печатени единствена и/или Dansko ексклузивни отпечатоци на горниот.Лесно чистење горен дел.Перфорирани горен дел за вентилација.Dansko Природен Лак технологија за дополнителна поддршка.Дрво жито печатени outsole и/или Dansko ексклузивни отпечатоци на горниот.Канализираат outsole за издржливост.Новиот Kane пречка е лесен backless чевли кои е совршен за секојдневна облека.Kane е првиот Dansko пречка да се направи со над 50% јаглерод негативни "Im зелени" Biobased ЕВА.Ова ги обезбедува одлични шок апсорпција и карактеристики отстранлив footbed која вклучува Dansko Природен Лак технологија за дополнителна поддршка.Совршена комбинација на удобност и перформанси изградени од материјали што може да се чувствувате добро во врска.Лесно чистење uppers Im Зелена, направени со над 50% јаглерод негативни "Im зелени" Biobased ЕВА.Перфорирани горен дел за вентилација.Отстранлив footbed изградени со "Im зелени" јаглерод негативни Biobased ЕВА.Dansko Природен Лак технологија за дополнителна поддршка.Дрво жито печатени outsole и/или Dansko ексклузивни отпечатоци на горниот.Канализираат outsole за издржливост.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Birki е Profi Заглави
  • Новак

Birki е Profi Заглави

DEN 2158.80

AlproПена.Увезени.Редовни ширина (, W, Нормално).Производителот : Birkenstock Материјал : AlproПена Footbed : AlproПена Еди�

HAFLINGER Lammfellclog Snowbird Мазга
  • Новак

HAFLINGER Lammfellclog Snowbird Мазга

DEN 1989.60

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.ТОПЛИНА & УДОБНОСТ се Лизга �