Ochine Шарени Водоотпорен Маскара, 6 Боја Долго Трае Шарени Маскара на Трепките Око Шминка, Подарок ffor Жени и Девојки Lash Маскара

Ochine Шарени Водоотпорен Маскара, 6 Боја Долго Трае Шарени Маскара на Трепките Око Шминка, Подарок ffor Жени

DEN 599.76

Достапност

1. Добиете на изгледот на lash екстензии во еден момент.Оваа маскара е крајната формула за кога повеќе е повеќе : повеќе дефиниција, повеќе лифт и повеќе должина да се трансформира трепките со impossibly вистински резултати. 2. Леани четка цели на секој поединец lash доставување на инстант и драматични резултати.Со дупка со-доказ заврши, ќе добиете на изгледот на eyelash екстензии во само неколку swipes. 3. Со почеток во базата на трепките, се повлече на маскара четка преку од коренот до врвот на трепките.Една апликација обезбедува инстант ефект, но дополнителни палта засили резултати.Да се отстрани, поздравниот топла вода врз твоите очи. 4. Тоа е идеален избор за роденден, козметика шоу, танц, свадба шминка, или дами. 5. Нежно ја применуваат краевите на трепките да се создаде различни, убава и блескави трепките.Спецификација : КОЛИЧИНА : 9 PCSSize : 10.1*2*2(cm)Пакетот Вклучува : 9 * Mascaras Notes : 1. 1 инч = 2.54 cm2. Ве молиме овозможи 2-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не умот, пред купување.3. Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

EF СТУДИО Маскара 0.26 оз.
  • Новак

EF СТУДИО Маскара 0.26 оз.

DEN 1432.80

EF СТУДИО Маскара помага за продолжување, зајакне и да го храни коренот на трепките, додека помагајќи им

MO Козметика Lash Маскара
  • Новак

MO Козметика Lash Маскара

DEN 585.60

lash маскара водоотпорен.Водоотпорен долготрајни lash маска.Маска на трепките 2 во 1, својата крем и светлин