Филипс ПАН Глава на Машина со Завртки со Надворешно-Заб за Заклучување за Миење 632 X 5/8: Челик Материјал се со цинк и се Пече Заврши (Пакет од 500) 6C10PPBAMS SZ

Филипс ПАН Глава на Машина со Завртки со Надворешно-Заб за Заклучување за Миење 632 X 5/8: Челик Материјал

DEN 120.00

Достапност

МАТЕРИЈАЛ : Челик КРАЈ : Цинк позлата и се пече.ДИСК : PHIL#2. Надворешен ДИЈАМЕТАР : .256-.270"HD.ЗАТЕГНУВАЧКА : 60ksi MIN -ДЕБЕЛИНА : .087-.097"HD.ТЕМА ДОЛЖИНА : Целосна -ТЕМИ : unc завршетоци со-2А.Миење/завртка собранието го прави овој една заклучување со завртки со миење на обезбедување на дел за акција.Машина пред собранието обезбедува заштеда на трошоци до крајниот корисник.Надворешните заб нуди голема torsional отпор.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа