MroMax М8 14mm x Машина Завртки Пан Филипс Крстот Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки елементи Завртки Сребро Сива 5Pcs

MroMax М8 14mm x Машина Завртки Пан Филипс Крстот Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки

DEN 167.76

Достапност

【Димензии】- Модел : М8 14mm x;Завртка Должина : 14mm/0.55"; Теренот : 1.25 mm / 0.05" ; Завртка Главата Кол : 16mm / 0.63". 【Материјал】- Направени на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал, Passivation Заврши, силни и издржливи.Исто така има добра отпорност на корозија и не е лесно да ' рѓа. 【Карактеристики на производот】- Пан глава на машина завртки, Филипс диск.Метрички машина завртки за универзална употреба. 【Апликација】- Широко се користи во правец на енергија индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петрохемиската индустрија, електроника индустрија, комуникација индустрија, бродоградба индустрија, заштита на животната средина машини, итн. 【Пакет Содржина】- 5 Pcs x Пан Крстот Главата на Завртката.Тип : Машина Завртки; Конец големина : M4; Теренот големина : 0.7 mm;Глава Стил : Pan; Диск Стил : Филипс; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304 For компјутер ѕид монтирање, копчиња, заградата, итн.Тип : Машина Завртки; Конец големина : M5; Теренот големина : 0.8 mm;Глава Стил : Pan; Диск Стил : Филипс; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304 For зглоб, мебел собранието, 3 D принтер, итн.Тип : Машина Завртки; Конец големина : M6; Теренот големина : 1mm;Глава Стил : Pan; Диск Стил : Филипс; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304 For ТВ ѕид монтирање, ПРОЦЕСОРОТ ѕиден држач,мебел собранието, 3 D принтер, итн.Тип : Машина Завртки; Конец големина : М8; Теренот големина : 1.25 mm; Глава Стил : Pan; Диск Стил : Филипс; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304 For ТВ ѕид монтирање, ПРОЦЕСОРОТ ѕиден држач,мебел собранието, 3 D принтер, итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Frigidaire 5304515677 Завртка
  • Новак

Frigidaire 5304515677 Завртка

DEN 106.56

Ова е вистински оем замена дел.Electrolux и Frigidaire се меѓусебно име за истиот бренд.Објектот може да се примен