Адамс 2 Инчен Проширување на Работа Фолдер, , 9.5 x 11.75 Инчи, Манила, 15 по Пакет (9294E)

Адамс 2 Инчен Проширување на Работа Фолдер, , 9.5 x 11.75 Инчи, Манила, 15 по Пакет (9294E)

DEN 431.76

Достапност

Претходно печатени на насловната за да снимате важно сумарни податоци, вклучувајќи опис и работни трошоци.Затворени во долниот дел и двете страни да се обезбеди содржина.Има 500 листови. 11 x 9 инчи. 2 инчен проширување со тешки-должност манила јакна.Големина : 9.5 x 11.75 Инчи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа