доби spectrophotometer? - Убаво Промаши Намалување на Жените Кратки Ракави, T-Shirt

доби spectrophotometer? - Убаво Промаши Намалување на Жените Кратки Ракави, T-Shirt

DEN 599.76

Достапност

Се разбира можете да го купите за вашите сопствени плакарот.Тоа е професионално печатени со дизајн што е прикажано.Го промаши намалување на создава отворени собере околу средината на дел област.ОНА ШТО Е НАПРАВЕН НА Овој shirt е направен од 100% чешлани прстен откачи памук давајќи му softest се чувствуваат некогаш сте почувствувале.ОНА што се ЧУВСТВУВА КАКО - Оваа маица има тежина од 5.Ние неодамна се префрли на нашите производи на ова удобно и трендовски стил.Нема штети во кои купување работи за себе, секој еднаш во подолго време.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа