Треба Пиво Вино Млеко | Татко Мајка Бебе Појавување На Семејството Кошули Сет

Треба Пиво Вино Млеко | Татко Мајка Бебе Појавување На Семејството Кошули Сет

DEN 311.28

Достапност

Предвремени затворање.Threadrock ексклузивни треба пиво, треба вино, треба млеко, семејството појавување на кошули сет.Секој објект се продаваат поединечно.Дизајнирана и отпечатена во САД. "Треба пиво" за тато, "треба вино" за мајка, и "треба млеко" за благородни бебе.Брачен клуб за појавување на tees, го прави голем дар за пиво и вино алкохоличари!Совршен за Бременост Најавите, Свети Патрик Ден, Денот на Мајката, Таткото ден, Денот на Вљубените, семејни излети, одмори, фотографирање пука, секоја прилика!.Машка кошула : стандард одговара, 100% preshrunk памук женска кошула : тенок женски одговара, 60% чешлани ringspun памук/40% полиестер Младата bodysuit : круг рамо за лесно вклучување-исклучување; 100% чешлани ringspun памук; 1 × 1 бебе ребро; три-брзо затворање. "Треба Пиво" tee; совршен за татковци, или очекуваат татковци да бидат со новото бебе син или ќерка на патот. *МАЖИТЕ ГОЛЕМИНАТА* (ширина x должина се мери во инчи) : S - 18" x 28" / M - 20" x 29" / L - 22" x 30" / XL - 24" x 31" / 2 XL - 26" x 32" / 3 XL - 28" x 33".Threadrock ексклузивни, семејството појавување на кошули сет.Достапни во определени големини и бои.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Puma Men ' s Карики Tee
  • Новак

Puma Men ' s Карики Tee

DEN 239.28

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% памук BCI.Увезени.Се повлече На затв�