Слон Вера Надеж Борбата Љубов Рак На Мозокот Свеста T-Shirt

Слон Вера Надеж Борбата Љубов Рак На Мозокот Свеста T-Shirt

DEN 359.76

Достапност

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Хипи Слон Сончоглед Вера Надеж Борбата Љубов Рак На Мозокот Свеста Т-Маица.Рак на мозокот Свеста Кошула за жени, мажи, деца, татко ми, мајка ми, сопруг, сопруга, слон љубовници, сончоглед љубовници кои е борба против рак на мозокот или мозочна повреда.Го носат овој сива лента кошула за да се шири свеста и да се верува дека може да се справи со ракот.Овој Тумор на Мозокот Свеста Кошула е голема поддршка подарок за воини, борци & преживеани.Одлично да се носат на Мозокот Свеста Недела (BAW) или Рак на Мозокот на Свеста Месец.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа