adidas Оригинали на Мажите Нас Класици Шорцеви Ракав Tee

adidas Оригинали на Мажите Нас Класици Шорцеви Ракав Tee

DEN 767.76

Достапност

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Редовно се вклопуваат.Colourblocked tee.Ребрести crewneck.Зошто носат вообичаените кога може да се претвори вашиот стил наопаку?Се чисти, јасни се погледне од овој adidas tee, со дополнителна работ дека е подготвен да оди никаде и да се направи нешто.Се лизга на и хит на улица.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Puma Men ' s Карики Tee
  • Новак

Puma Men ' s Карики Tee

DEN 239.28

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% памук BCI.Увезени.Се повлече На затв