Галицијански Мапата и Знаме - Потресени Галиција Сувенири, T-Shirt

Галицијански Мапата и Знаме - Потресени Галиција Сувенири, T-Shirt

DEN 744.00

Достапност

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Ја покажат својата гордост во вашиот Galego потекло или љубов за Галицијански патување.Совршен за да се носат на семејно обединување, свадба, бебе туш, Божиќ, роденден, денот на мајката, денот на таткото или на било кој друг семеен собир со појавување на дизајни.Единствен начин за да го покажат Galiza бои во фудбал, мал фудбал или бејзбол игра или за време на Кол Nacional de Галиција.Кул персоналните подарок за секој член на семејството, како и голем Santiago de Compostela одмор сувенири.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Прикажи ги исклучите Галиција знаме бои со оваа карта зборот уметност дизајн.Одлично за било која спортска игра или семеен собир.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Puma Men ' s Карики Tee
  • Новак

Puma Men ' s Карики Tee

DEN 239.28

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% памук BCI.Увезени.Се повлече На затв