Тешки Памук 5.3 оз. V Деколте, T-Shirt (G500VL)

Тешки Памук 5.3 оз. V Деколте, T-Shirt (G500VL)

DEN 136.56

Достапност

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Спорт Сива 90% памук/10% полиестер. 1/2 Инчи mitered v деколте, јака.Tearaway етикета.Снимени вратот и рамениците.Капа ракави; Missy contoured силуета со страна споеви; Двојно-игла ракави и на дното hems; Големини : S - 3 X. 100% памук; Спорт Сива 90% памук, 10% полиестер; ?инчен mitered V деколте, јака; missy contoured силуета со sideseam; снимени вратот и рамењата; сатен етикета ; капа ракав; двојно-игла ракави и на дното полите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Puma Men ' s Карики Tee
  • Новак

Puma Men ' s Карики Tee

DEN 239.28

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% памук BCI.Увезени.Се повлече На затв�